Jak na zateplení

  • 1. Naší motivací je podat vám ucelené informace o možnostech zateplení. Věříme, že podáním relevantních informací vám přineseme větší komfort a ušetříme vaše peníze.
  • 2. Z našich zkušeností vyplývá jako vítěz pěnový polystyren, který považujeme za mnohem ekologičtější, výhodnější a efektivnější izolační materiál než jsou ostatní používané materiály. Více zde
  • 3. Chceme vás informovat o možnostech dotací na tepelné izolace.

Chystáte se zateplit vaši nemovitost? Potřebujete důležité rady, jak na zateplení? Pak jste na správném místě. Právě pro vás jsme připravili řadu cenných informací a odborných rad. Jestliže nemáte jasno v tom, jaký materiál tepelné izolace zvolit pro zateplení domu nebo bytu, zda dát přednost pěnovému polystyrenu (EPS) nebo minerální vatě, potom si to určitě přečtete na našem webu. Například v sekci Srovnání materiálů, Chyby při zateplení, Ceník zateplení najdete vše podstatné.

Zateplení budovy je často řešeno v rámci dotace. Nejznámější dotací na zateplení je tzv. Nová zelená úsporám (NZÚ). Proto jsme pro ty z vás, kteří přemýšlí o dotaci na tepelnou izolaci, sestavili i základní dotační informace.

A kam dál?